KURS JĘZYKA TURECKIEGO

0001
 
 
 
KURS JĘZYKA TURECKIEGO
SZCZEGÓŁY
Ucz się języka tureckiego w Warszawie! Doświadczeni nauczyciele oferują zajęcia, na których zdobędziesz niezwykle cenną umiejętność posługiwania się tym wspaniałym językiem. Jeśli poszukujesz kursu w dużym mieście, zajęcia prowadzone przez Fundację Dunaj Instytut Dialogu w Warszawie przy ul. Chmielnej 26/22 będą dla Ciebie idealnym miejscem do rozpoczęcia nauki.
 

  1. NAUKĘ JĘZYKA TURECKIEGO:

 
GRUPA A1/1 – 30 godzin lekcyjnych – 390 PLN – wtorki po 3 godziny, 08.10 -10.12. 2019;
GRUPA A1/2 – 30 godzin lekcyjnych – 390 PLN – czwartki po 3 godziny, 10.10 -12.12. 2019;
GRUPA A2/1 – 30 godzin lekcyjnych – 390 PLN – poniedziałki po 3 godziny, 07.10 – 09.12. 2019.
 
Również każdy może się zapisać na jakikolwiek poziom kursu indywidualnego. Cały kurs intensywny 15 godzin. Cena za godzinę 40 zł.
Godzina lekcyjna 45 min.
 
ZAJĘCIA OD GODZINY 17.30
 
Każdy kurs składa się z 10 spotkań x 3 godyny w tygodniu.
 
Miejsce spotkań: ul. Chmielna 26/22, Warszawa
 
Grupy minimum 5 osób, maximum 10 osób.
 
ZAPISZ SIĘ – WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FOMULARZ KONTAKTOWY  http://www.dialoginstytut.pl/formularz-1/4388-2/
 

  1. KONWERSATORIUM JĘZYKA TURECKIEGO:

 
30 godzin lekcyjnych w domowej atmosferze!
Zajęcia konwersacyjne prowadzone przez native speaker’a – każde spotkanie będzie poruszało inny zakres tematyczny – od kwestii kulturowych, przez tematy poświęcone sytuacji na świecie i w Turcji, po zagadnienia uniwersalne, związane z moralnością, religią, społeczeństwem i wiele innych. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w zajęciach prowadzonych w całości w języku tureckim będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję rozwijania swoich umiejętności językowych, osłuchania się z językiem tureckim, a wreszcie opanowania go. Spotkania będą się odbywać oczywiście przy tureckiej herbacie!
 
Miejsce – ul. Chmielna 26/22, Warszawa
 
Koszt – 390 za cały kurs
 
ZAPISZ SIĘ – WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FOMULARZ KONTAKTOWY
 
Wpłaty przyjmujemy gotówką w siedzibie Fundacji lub przelewem (tytuł przelewu koniecznie według poniższego wzoru).
 
Dane do przelewu:
 
FUNDACJA DUNAJ INSTYTUT DIALOGU DID
 

  1. Chmielna 26/22, 00-020 WARSZAWA

 
BZ WBK: 13 1090 1694 0000 0001 1161 1814
 
tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE – IMIĘ NAZWISKO
 
Biuro czynne: poniedziałek-piątek, 9:00-17:00
 
Dlaczego warto uczyć się języka tureckiego ?
 
Znajomość języka obcego dziś to konieczność. Ułatwia nam znalezienie pracy, ale też pozwala zawierać zagraniczne znajomości. Dla wielu polskich uczniów idea uczenia się języka tureckiego może wydawać się nieco dziwna, jednakże warto przyjrzeć się dzisiejszemu rynkowi pracy, na którym stale pojawiają się oferty dla osób ze znajomością tego orientalnego. Wystarczy, że zaczniecie naukę a odkryjecie nowe możliwości związane z karierą oraz przygodą poznawania Turcji. Turcja jest centralnym łącznikiem Europy Wschodniej, Azji Środkowej oraz Bliskiego Wschodu – to położenie sprawia że robienie interesów z Turcją jest koniecznością.
 
Już od czasów prehistorycznych Turcja była pomostem między Europą a Bliskim Wschodem. Potężne Imperium Osmańskie skonsolidowało w jednej cywilizacji dużą część Europy Wschodniej oraz Bliski Wschód aż do początku XX wieku. Dlatego też smak tureckiej kultury jest kosmopolitycznie bogaty, łączy w sobie dawne tradycje i nowoczesne myślenie.
 
Nauka języka tureckiego daje dostęp do wielu nowych możliwości w świecie biznesu, badań naukowych oraz technologicznych, a także w sferze nauki i dziennikarstwa. Obecnie studenci w Turcji na ogromną skalę uczą się języka angielskiego, podczas gdy w Polsce język angielski nie jest już wystarczający. Coraz częściej liczy się umiejętność władania kilkoma językami. W Polsce tylko niewielka liczba ludzi uczy się języka tureckiego. Język turecki – wraz z ponad 200-tu milionową populacją jego uzytkowników – znajduje się na 5-tym miesjcu wśród najbardziej rozpowszechnionych jezyków na świecie. W obecnych czasach wzrasta zapotrzebowanie na kadry potrafiące posługiwać się tym bardzo popularnym językiem. Nauka języka tureckiego to inwestycja, która w bardzo krótkim czasie przyniesie wymierne efekty.
 
ZAPRASZAMY!!!
 

Dunaj Instytut Dialogu
Ul. Chmielna 26/22
00-020 Warszawa
tel: +48 22 245 03 71
www.dialoginstytut.pl
www.facebook.com/dunajinstytutdialogu
www.instagram.com/dunajinstytutdialogu
twitter.com/dunajdialog