Dary Nadziei: warsztat ozdób choinkowych dla dzieci na Oddziale Hematologii i Onkologii

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nasze serca wypełnia radość i podekscytowanie! Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnego spędzenia czasu w tym wyjątkowym okresie!

Organizujemy wydarzenie, podczas którego spotkamy się, aby razem tworzyć piękne wspomnienia. Wszyscy wspólnie będziemy robić ozdoby świateczne i ubierać choinkę w ciepłej atmosferze naszej placówki. To nie tylko tworzenie świątecznych ozdób, ale również czas, aby dzielić się nadzieją, miłością i solidarnością. Jednocześnie, te świąteczne ozdoby, które wykonamy, trafią do dzieci chorych na raka z bardzo wartościowego Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej, a dzieci umieszczą ozdoby na choince.

Będziemy bardzo szczęśliwi widząc Was, naszych cennych przyjaciół, wśród nas podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy!


2 grudnia zebraliśmy się, aby zrobić kolorowe ozdoby choinkowe dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii. Każda ozdoba była serdecznym dziełem, wnoszącym ciepło i świąteczny nastrój do ich przestrzeni. Razem sprawmy, aby ten czas był szczęśliwszy dla tych niesamowitych dzieci! ❤️#RobimyZMiłością #DaryNadziei #Bożenarodzenie