Healthy Fast Food Workshop

Witajcie Kochani!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość, która rozgrzeje Wasze serca przed zbliżającą się zimą. Jedzenie to pasja wielu z nas, a jako że powili zaczyna się zima, wieść o smakowaniu przepysznych, zdrowych potraw staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Czy jesteście gotowi, by przygotować z nami pyszne, zdrowe jedzenie? Nasze wydarzenie nie ograniczy się jedynie do gotowania i jedzenia… Czeka nas również krótka prezentacja, która pomoże nam w uczeniu się zdrowych nawyków żywieniowych oraz da nam niezbędną do tego wiedzę.

Z niecierpliwością czekamy na fanów zdrowego żywienia!


Zapytaj jakiegokolwiek specjalistę od zdrowia jaka jest jego ulubiona mantra, a są szanse, że będzie to „jesteś tym, co jesz”.
W środę zorganizowaliśmy wspaniałe warsztaty kulinarne oraz zdobyliśmy nowe umiejętności. Dodaliśmy również nowe bardzo zdrowe przepisy do naszego repertuaru w przyjaznej, domowej oraz kreatywnej atmosferze dla tych, którzy uwielbiają gotować.
Niestety ostatnio uczestnicy czują się trochę bez motywacji, uważają, że co tydzień wracają do tych samych przepisów. Czują również trudności z przygotowaniem zdrowych przepisów. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nich udział.