Jak Poprawić Poczucie Bliskości Międzyludzkiej? – Online

Jak Poprawić Poczucie Bliskości Międzyludzkiej? Dla niektórych osób powiązania społeczne są podstawową funkcją człowieka, która pomaga nam budować społeczeństwo i żyć w nim. Ludzie to istoty społeczne, które cały czas komunikują się ze sobą w ten czy inny sposób. Czy relacje społeczne są dla nas tak ważne? Co to znaczy poprawiać połączenia społecznościowe? Czy powiązania społecznościowe są mierzalne, abyśmy mogli je poprawić? Na szczęście dr Joanna Dudek będą odpowiadać na te pytania podczas wydarzenia online dla nas. Jest profesjonalistką od emocji i motywacji.

Jest absolwentką psychologii (mgr, Uniwersytet Warszawski, 2007) i dietetyki (lic., Warszawski Uniwersytet Medyczny, 2010) oraz Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym (tytuł doktora nauk społecznych, 2017). W ramach badań doktorskich zajmowała się uwarunkowaniami jakości życia kobiet przewlekle chorych. Obecnie pracuje jako starszy wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prowadzi prywatną praktykę. Ukończyła 2-letnie Studium Dialogu Motywującego, szkolenie dla trenerów Dialogu Motywującego oraz 4-letnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej.


Pełny korzysnej i ciekawej informacji seminarium. Dzięki Dr. Joannie Dudek jeż wiemy jak nie stracić bliskość z najceniejszymi.