Jak Zachować Motywację Podczas Pobytu w Domu? – Online

W tych trudnych czasach, które napotykamy, czasami czujemy się wyczerpani, pozbawieni motywacji i braku woli, ta kwarantanna ma znaczący wpływ na nasz nastrój, a także na naszą motywację, ale jak być „sobą”, starając się utrzymać nasze życie przez Internet co dla niektórych jest niewygodne. O tym temacie dr Joanna Dudek da nam internetowe seminarium, w jaki sposób pozostać zmotywowanym i utrzymać naszą pracę / nastrój podczas pobytu w domu.

Jest absolwentką psychologii (mgr, Uniwersytet Warszawski, 2007) i dietetyki (lic., Warszawski Uniwersytet Medyczny, 2010) oraz Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym (tytuł doktora nauk społecznych, 2017). W ramach badań doktorskich zajmowała się uwarunkowaniami jakości życia kobiet przewlekle chorych. Obecnie pracuje jako starszy wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz prowadzi prywatną praktykę. Ukończyła 2-letnie Studium Dialogu Motywującego, szkolenie dla trenerów Dialogu Motywującego oraz 4-letnie szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej.


Podczas gdy koronawirus (COVID-19) nadal poważnie zagraża zdrowiu naszemu, zarówno jak i naszych bliskich, pozostanie w domu jes ważniejsze i trudniejsze niż kiedykolwiek. Aby zwiększyć naszą motywację w tym procesie, otrzymaliśmy kilka wskazówek od Dr. Psycholigii Pani Joanny Dudek.