Konkurs Fotograficzny: Empatia Społeczna

Jeśli interesujesz się fotografią mamy dla ciebie świetny plan na weekend. Jeśli uda Ci się w ciągu kilku godzin, najlepiej uchwycić kadr, który przedstawia przesłanie „Empatii Społecznej”, możesz zostać zwycięzcą naszego konkursu fotograficznego, którego nagrody będą przyznawane przez naszych utalentowanych jurorów.

Nie możemy się już doczekać jak się zobaczymy w naszym biurze 24 września. Konkurs zacznie się od spotkania w naszym biurze, w trakcie którego poznamy lepiej zarówno siebie nawzajem, jak i zasady. A później będziemy kontynuować spotkanie sesją zdjęciową na czarujący Starym Mieście w Warszawie. Nie możemy się doczekać pierwszego wydarzenia w tym sezonie! A Ty?

Temat: Empatia Społeczna

Nagrody:

  1. 300zł
  2. 200zł
  3. 100zł

Słońce nie było jedyną rzeczą, która przyniosła radość tej wspaniałej niedzieli. Każdy z naszych utalentowanych fotografów uchwycił doskonałe ujęcia z własną perspektywą i energią. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wyniki konkursu. Jeśli jesteś ciekawy, bądź na bieżąco!


„Czym jest dla Ciebie empatia społeczna?” W zeszłym tygodniu utalentowani fotografowie udzielili odpowiedzi na to pytanie z własnej perspektywy. Chcielibyśmy podziękować im za udział w naszej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się podczas śniadania w ubiegłą niedzielę. A także naszemu cennemu jury. Do zobaczenia za rok!