Konkurs Piosenki i Poezji Polskiej

Zapraszamy wszystkich obcokrajowców uczących się języka polskiego na Konkurs Piosenki i Poezji Polskiej. Będzie to wyjątkowa okazja, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne oraz poetyckie, a także by spotkać się w międzynarodowym gronie wokół pięknej muzyki i równie pięknego, co trudnego języka polskiego! Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne oraz grupowe – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Na zwycięzców czekają nagrody, a wy nie czekajcie i czym prędzej wysyłajcie zgłoszenia!

We invite everyone who has just learned the Polish language or feels competent, to our competition to show their singing and poetry skills. The terms are very easy. If you wish, you can participate alone or as a group, and you can compete with your opponents for prizes. One of the conditions is to rehearse at our Institute (Chmielna 26/22) before the competition day. Don’t wait and apply to show everyone your skills!


W sobotę odbył się Konkurs Piosenki i Poezji Polskiej, który zorganizowaliśmy wspólnie z Centrum Wielokulturowe w Warszawie i Fundacja dla Migrantów „DOBRY START” im. A G Farah. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Każdy występ był świetny i wszyscy z przyjemnością go oglądali. Dziękujemy za ich odwagę i historie, którymi z nami się podzielili.

1. Yuliya Shtanko

2. Oleksandr Yurkov

3. Lesia Shykiriava