Międzykulturowy wieczór muzyczny

Zapraszamy na „Międzykulturowy wieczór muzyczny” w MDK “Ochota” 17 marca o godz. 18.00. Nasi utalentowani artyści (amatorzy i profesjonaliści) podzielą się tradycyjnymi opowieściami ze swoich kultur, ożywiając je poprzez muzykę, taniec i sztukę.
Przenieś się do świata żywych kolorów, poruszających dźwięków i inspirujących historii. To wydarzenie będzie okazją do wspólnego celebrowania niezwykłego bogactwa i magii różnorodnych kultur.
Nie wahaj się i przyjdź – zarejestruj się już teraz, aby stać się częścią tego wyjątkowego kulturalnego wydarzenia!


Czym jest kultura? „Sztuką i innymi przejawami intelektualnych osiągnięć człowieka w ujęciu zbiorowym”. Jednak nie może ograniczać się tylko do tego. W ostatni piątkowy wieczór chęc poznania różnych aspektów kultury zgromadziła salę pełną ludzi podczas wydarzenia zorganizowanego przez naszą platformę „Kultura i sztuka” w MDK Ochota.

Słuchaliśmy muzyków, którzy pięknymi głosami opowiadali nam historie swoich kultur. Prezentowali fascynujące tańce i zapoznali nas z ciekawymi instrumentami muzycznymi. Ponadto kolorytu tego wieczoru dodały tradycyjne smaki. Spotkanie zakończyliśmy loterią z nagrodami związanymi z różnymi kulturami. Dziękujemy wolontariuszkom i wolontariuszom, którzy zgodzili się podzielić z nami swoimi tradycjami oraz naszej publiczności, która swoją obecnością nadała sens temu wydarzeniu.