Polaryzacja jako element zagrażający społeczeństwu: Polaryzacja płciowa i rasowa

Polaryzacja jako öğesi zagrażający społeczeństwu: Polaryzacja płciowa ve rasowa

Czy zauważyliście, jak ważny jest język mediów w erze, w której polaryzacja gwałtownie rośnie? Czy różnice płciowe lub rasowe oddalają ludzi od siebie? A jaki jest wpływ mediów na tę polaryzację? Przedyskutujemy tę kwestię z naszymi prelegentami i porozmawiamy o tym, jak ważne jest wspólne życie i szanowanie odmienności. Dołącz do nas w środę 27 października o godzinie 18:00

Paneliści:
Maja Staśko – Aktywistka, dziennikarka. Autorka książki ,,Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?” i ,,Gwałt polski”.

Hanna Frejlak – Pracuje w portalu uchodźcy.info i w Magazynie Kontakt, gdzie prowadzi dział Poza Centrum. Antropolożka, absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW. Prowadziła badania etnograficzne wśród uchodźców z Afryki Zachodniej na Sardynii. Współpracuje z inicjatywą Chlebem i Solą oraz z portalem ngo.pl.

Dawid Gospodarek – redaktor, publicysta. Pochodzi z Bytowa, żyje w Warszawie. Dziennikarz Katolickiej Agencji Informacyjnej.


Wczoraj odbył się nasz panel dotyczący polaryzacji płciowej i rasowej, który jest 2. panelem naszego projektu „Polaryzacja jako element zagrażający społeczeństwu”. W ramach platformy medialnej z Dawid Gospodarek, Hanna Frejlak i Maja Staśko rozmawialiśmy o stanie polaryzacji i wpływie mediów na nią. Dziękujemy naszym gościom i uczestnikom za tę niesamowitą atmosferę.