Rola kina w budowaniu wielokulturowych społeczeństw

Dołączcie do nas na otwarte spotkanie dyskusyjne z jednym z największych polskich reżyserów filmowych – Krzysztofem Zanussim! Już 22. lutego o godz. 18.00 będziemy rozmawiać o społecznej roli kina w promowaniu wielokulturowości. Punktem wyjścia do naszej dyskusji będzie film „Rok spokojnego słońca”, za który nasz gość otrzymał Złotego Lwa na festiwalu filmowym w Wenecji. Będzie to niepowtarzalna okazja, by wspólnie z wielkim reżyserem spojrzeć na kino przez obiektyw palących problemów społecznych. Nie przegapcie tego niezwykłego spotkania!


Nasza platforma medialna zorganizowała wspaniałe spotkanie z wybitnym reżyserem Krzysztof Zanussi, w którym przeprowadziliśmy pogłębione rozmowy na temat jego filmu „Rok spokojnego słońca”.

Rozmawialiśmy również o wpływie kina na społeczeństwo wielokulturowe, poruszając współczesne aspekty filmu. To był bardzo przyjemny wieczór z wnikliwą rozmową pana Zanussiego.

Serdecznie dziękujemy szanownemu panu Krzystofowi Zanussiemu, który przyjął nasze zaproszenie do udziału w spotkaniu, a także naszym szanownym gościom za przybycie. Było to dla nas wszystkich wzbogacające doświadczenie i mamy nadzieję, że będziemy kontynuować rozmowę o roli kina w promowaniu różnorodności i inkluzywności w naszym społeczeństwie.

Dziękujemy wszystkim za udział. Do zobaczenia na kolejnych inspirujących wydarzeniach!