Samotność Czy Izolacja Społeczna?

Witam wszystkich, ponieważ nadal organizujemy nowe wydarzenia dla społeczności, tym razem poruszamy kwestię samotności. Czy izolujemy się społecznie, czy jesteśmy po prostu sami? Jak można sobie wyobrazić, społeczeństwa opiera się na własnych ludziach, a im bardziej zjednoczeni, tym lepsze jest społeczeństwo. Zjednoczeni ludzie i lepsze społeczeństwa wpływają na siebie dwustronnie. tym razem skupimy się na sposobach samotności i innych kwestiach związanych z samotnością. Nasz gość z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Sławomir Prusakowski, opowie o tym zagadnieniu ze szczegółami, np. Dlaczego? W jaki sposób? Z kim? Oraz sposoby radzenia sobie z problemem samotności. To wydarzenie odbędzie się o godzinie 18:30 06.05.2021.

Slawomir Prusakowski, Posiada uprawnienia II stopnia Polskiego Towarzystwa psychologicznego do prowadzenia Treningów interpersonalnych. Przeprowadził ponad 10.000 godzin szkoleń w tym ponad 900 godzin treningów interpersonalnych. Ukończył Akademię Treningu Interpersonalnego przy Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Współpracuje z wieloma organizacjami szkolącymi i uczelniami, min. Trening Partners, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr.

Prowadzi treningi dla osób chcących się rozwijać osobiście i lepiej funkcjonować w grupach. Publikuje w czasopismach branżowych.Wydarzenie zostanie przeprowadzone online za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej Zoom. Link do wydarzenia zostanie dostarczony do osoby zarejestrowanej na wydarzenie.Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczną akceptację nagrywania, robienia zdjęć z państwa udziałem oraz ich późniejszą publikację na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.

***

Na wykładzie naszego gościa Sławomira Prusakowskiego, tym razem poruszyliśmy kwestię samotności i innych zagadnień związanych z samotnością. Po seminarium uczestnicy mieli okazję zadać sobie w myślach pytania, a na koniec odbyli bardzo owocną dyskusję. Mamy nadzieję, że dla uczestników było to również interesujące i intrygujące. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Sławomirowi Prusakowskiemu za prezentację i odpowiedzi. oraz dziękujemy za udział wszystkim. Do zobaczenia na naszych kolejnych imprezach!