Warsztat Malarski: Jeden Obraz Jedno Pokolenie

Cześć kochani, wraz z nadejściem jesieni wychodzimy do naszych przyjaciół ze wspaniałą wiadomością! Czeka na Was nowy warsztat malarski! Jak zwiększyć świadomość za pomocą obrazów, aby budować zdrowsze pokolenia dla naszej przyszłości, mając przy tym dobrą zabawę?

Nasz temat: uzależnienia. Poprosimy Was o prace dotyczące takich tematów jak alkohol, narkotyki, palenie, czy uzależnienie od technologii. Planujemy też oczywiście zaprezentować Wasze piękne dzieła uczniom uczącym się w szkołach średnich. Nie ma nic silniejszego od naszej woli. A więc czy jesteście gotowi, aby zerwać łańcuchy i podnieść świadomość na temat uzależnień? Będziemy czekać na Was 2. października, by ujrzeć wyjątkowe talenty naszych artystycznych przyjaciół pragnących wywrzeć dobry wpływ na przyszłość.


A Twoim zdaniem na co należy zwrócić uwagę przekazując pewne wartości malując obraz? Z tym pytaniem zmierzyli się w niedzielę uczestnicy warsztatów którzy przelali na papier zagrożenie jakie płynie ze strony nałogów i uzależnień.

➡️Dzisiejsze wydarzenie zostało zorganizowane przez naszą Platformę Sportu i Zdrowia. Temat przewodni spotkania to „Jak budować świadomość za pomocą obrazów, aby tworzyć zdrowsze pokolenia dla naszej przyszłości”.

💡Wyboru tego tematu dokonano z zamiarem wykorzystania materiałów wizualnych do edukowania młodych osób o zagrożeniach związanych z pewnymi nawykami. Przez cały czas trwania warsztatów malarskich prowadziliśmy z zapracowanym artystami bardzo wnikliwe rozmowy, podczas których mogliśmy dogłębniej zrozumieć zamysł przedstawianego obrazu.

❤️Jeden z Naszych uczestników wykonał znakomitą pracę podsumowując informacje związane z tym tematem.

Ciągłe badanie spraw, które mogą wzbudzić zainteresowanie młodszych pokoleń, jest jednym z naszych celów w dążeniu do edukowania młodszych pokoleń w ważnych kwestiach społecznych.

✨Ponadto, jako Platforma Sportu i Zdrowia naszym celem jest zapewnienie, że te działania będą kontynuowane w najbliższej przyszłości.

🎨Van Gough, jeden z najbardziej znanych malarzy wszechczasów, powiedział kiedyś: „Wierzę, że nie ma nic bardziej artystycznego niż kochanie ludzi”. Ze względu na wartości, jakie daje nam Dunaj Instytut Dialogu, kochanie ludzi i robienie dobrych rzeczy dla innych ma dla nas największe znaczenie. W naszych rękach jest zadanie wychowania młodego pokolenia.

Od nas zależy czy zrobimy to za pomocą obrazu czy substancji, która ich uzależni.