Warsztaty Pocztówkowe

Koniec roku, początek zupełnie nowego roku. To czas refleksji nad tym, co osiągnęliśmy oraz oczekiwań związanych z nadchodzącym rokiem. Mamy swoje nadzieje i marzenia na przyszłość, znajome twarze w naszym życiu i wiele innych, których jeszcze nie spotkaliśmy. Wszystkich nas łączą wspólne emocje i uczucia.

Dlatego też, dlaczego nie zostać częścią warsztatów, które zorganizowaliśmy, aby odkrywać i dzielić się tymi uczuciami? Nie czekaj! Dołącz do naszej ekscytacji, przygotowując pocztówkę dla kogoś, kogo jeszcze nie znasz przed nadejściem nowego roku. Osoby, które otrzymają te pocztówki, nie są tak daleko, jak mogłoby się wydawać. Zamienimy nasze najszczersze wiadomości w słowa, rysunki, a przede wszystkim w pamiątki dla uchodźców, którzy opuścili swoje kraje z różnych przyczyn.

Jako część tego wydarzenia, prezenty, które stworzysz, zostaną podarowane uchodźcom objętym opieką organizacji Jesuit Refugee Service (JRS). Twoja inicjatywa nie tylko dostarczy wartościową pamiątkę, ale także ofiaruje nadzieję i wsparcie potrzebującym.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tej wartościowej inicjatywie, podzielisz się swoją miłością i współczuciem.


19 listopada nasza platforma kultury i sztuki zorganizowała wspaniałe warsztaty. Podczas warsztatów z naszymi gośćmi przygotowaliśmy pocztówki dla uchodźców. Nie zapomnieliśmy napisać na nich naszych najserdeczniejszych życzeń.

Pocztówki dostarczymy do organizacji JRS (Jezuicka Służba Uchodźcom), która przekaże je uchodźcom.

Dziękujemy wszystkim, uczestnikom i naszym wolontariuszom za tę piękną akcję.