Wokół Pojęcia Empatii Międzykulturowej?

Jako platforma psychologiczna w Instytut Dunaj , zbliża się nasze nowe seminarium, zajmijcie swoje miejsce przed innym.
Przygotowaliśmy film, aby zrozumieć, czym jest empatia w styczniu, polecamy go, jeśli jeszcze go nie oglądałeś 🙂

Link jest następujący: https://www.youtube.com/watch?v=-q4fTfbA1yw

Razem z naszym gościem dr. Z Mariusz Wołońciej skupimy się na zrozumieniu wielokulturowości i empatii, spróbujemy wspólnie zrozumieć poniższe koncepcje i znaleźć rozwiązania.
Co to jest rozumienie wielokulturowości?
W jaki sposób zrozumienie różnorodności ulepsza empatię?
Dlaczego świadomość wielokulturowa jest ważna i powinna być rozwijana?
Kulturalna empatia.

Mariusz Wołońciej, specjalizuje się w obszarze kultury organizacyjnej , podnoszenia efektywności procesów pracy i roli komunikacji w efektywnym zarządzaniu. Doktor psychologii, stypendysta projektu Prometeo, KAAD: Freie Universität i Alice Salomon University of Applied Sciences, Berlin, autor projektów badawczo-rozwojowych dla SENESCYT i Ministerio del Trabajo, Ministerio de Educación, Ecuador, krajowy koordynator World Associaciion for Psychosocial Rehabilitation w Ekwadorze. Laureat konkursu Humboldt Stiftung na najlepszy projekt badawczy.

Rejestracje: spotkanie@dialoginstytut.pl

Wydarzenie zostanie przeprowadzone online za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej Zoom. Link do wydarzenia zostanie dostarczony do osoby zarejestrowanej na wydarzenie.

Udział w wydarzeniu oznacza jednoznaczną akceptację nagrywania, robienia zdjęć z państwa udziałem oraz ich późniejszą publikację na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych