ZarządzanIe Percepcją: „Czy można przezwyciężyć zarządzanie percepcją?”

Czy wybieramy rzeczy, których rzeczywiście chcemy, czy też jesteśmy zmuszani do takich, a nie innych wyborów? Czy kiedykolwiek słyszeliście o „zarządzaniu percepcją”? Jako Instytut Dialogu „Dunaj” z udziałem dwóch wyjątkowych prelegentów zamierzamy zająć się tym zagadnieniem w formie panelu pod tytułem „Czy można przezwyciężyć zarządzanie percepcją?”. Nasi goście podzielą się swoimi refleksjami na ten ważny i aktualny temat oraz umożliwią nam spojrzenie na niego ich oczami.

Prelegenci

Prof. Zuzanna Grębecka: Antropolożka kultury, etnolożka, adiunkt w Zakładzie Antropologii Słowa w IKP UW, członkini Interdyscyplinarnego Zespołu Badań Kultury Komunizmu w Krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach, działającego na Wydziale Polonistyki UW. Zajmuje się antropologią komunizmu, antropologią polityki, antropologią zmysłów, współczesną i tradycyjną kulturą duchową, kulturą popularną, historią i kulturą państw postkomunistycznych (przede wszystkim Polski, Białorusi, Rosji i krajów nadbałtyckich). 

Joanna Burnos: Wykładowczyni Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Inicjatorka i autorka programu MBA Women in Leadership. Przedsiębiorczyni, mówczyni i trenerka. Specjalistka w zakresie przywództwa, różnorodności i inkluzywności. Założycielka LEADERIS Institute. Inwestorka w sektorze nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w międzynarodowej korporacji finansowej, Grupie KBC w Brukseli i Warszawie. Laureatka Polish Business Women Awards 2020 w kategorii: “Lider kształtowania przywódczych postaw”. Zdobywczyni tytułu „Kobieta Charyzmatyczna” w kategorii Kobieta w edukacji i Kobieta przedsiębiorcza magazynu Why Story.

Moderatorka

Małgorzata Jaroszek – Rzecznik prasowy Instytutu Myśli Schumana. Studentka studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na UKSW oraz Creative management in New Media w Szkole Filmowej na Uniwersytecie Śląskim.


Czy wybieramy rzeczy, których rzeczywiście chcemy, czy też jesteśmy zmuszani do takich, a nie innych wyborów? Czy kiedykolwiek słyszeliście o „zarządzaniu percepcją”? W ramach platformy technologicznej Instytut Dialogu „Dunaj” podjął ten temat w panelu zatytułowanym „Czy można przezwyciężyć zarządzanie percepcją?”.

Po debacie odbyła się ciekawa dyskusja. Nie zabrakło również części artystycznej i poczęstunku, a także tureckiej herbaty.

Prelegentką była Joanna Burnos -wykładowczyni Akademii Finansów i Biznesu Vistula, specjalistka w komunikacji i marketingu politycznym, zaś panel moderowała Małgosia Jaroszek

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.