Zasmakuj Świata: Odkrywanie Zdrowych Tradycji Kulinarnych

„Zasmakuj świata: odkrywanie zdrowych tradycji kulinarnych” 🥗🌿

Miłośnicy kulinariów i zdrowego stylu życia! Serdecznie zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie kulturalno-kulinarne, które odbędzie się 17 lutego 2024 roku o godzinie 13:00 w Warszawie przy ul. Traktorzystów 20, 02-495 Warszawa.

Podczas tego spotkania odkryjecie tajemnice zdrowych tradycji kulinarnych z różnych zakątków świata. Uczestnicy z różnych krajów będą gotować potrawy pochodzące ze swoich kultur, a my będziemy mieli przyjemność degustować. To doskonała okazja, by poszerzyć swoje horyzonty smakowe i nauczyć się, jak zdrowe jedzenie może być zarówno pyszne, jak i kolorowe!

Nie możemy się doczekać, aby się z Wami spotkać i wspólnie odkrywać smaki świata!


Zorganizowaliśmy wciągające doświadczenie, podczas którego zagłębiliśmy się w bogactwo kuchni, kładąc nacisk na jej zdrowe i pożywne elementy. 🥦🍽

W sobotę nasi goście z trzech różnych krajów zaprezentowali kulinarne skarby swoich regionów. Nazira z Kazachstanu częstowała nas swoją pyszną sałatką mięsną, a Manuel z Wenezueli podał nam swoje pyszne arepy i Carne Mechada. Rabia z Turcji zaserwowała swoją oryginalną sałatkę z ciecierzycy (Nohut Piyazı), dodając unikalnego smaku do zróżnicowanego menu. Oprócz dań głównych serwowano także dodatkowe tureckie i azjatyckie dania. Uczestnicy zanurzyli się w wspaniałej atmosferze, rozkoszując się każdym daniem i angażując się w żywe rozmowy.

Oprócz delektowania się pysznym jedzeniem, uczestnicy zdobyli także cenne spojrzenie na kultury i tradycje Kazachstanu, Wenezueli i Turcji. Od smaków na talerzu po historie każdego dania, nasza kulinarna podróż dostarczyła holistycznego doświadczenia, które celebruje zarówno jedzenie, jak i kulturę. 🥗💫 Chcielibyśmy także podziękować Dom Kultury „Portiernia” za gościnę oraz gościom za udział.