MISJA

Łączenie ludzi w połączeniu z zabawnymi zajęciami! Jako Platforma Kultury i Sztuki w Dunaj Institucie dokładamy wszelkich starań, aby celebrować różnorodność i wyrażanie siebie wszystkich wokół nas. A jaki jest lepszy sposób na wyrażenie siebie niż poprzez tworzenie sztuki lub przedstawianie innym własnej kultury? Wierzymy, że poprzez wspólne zainteresowania sztuką i pewne różnice, takie jak bogate pochodzenie, możemy zainicjować dialog i otwarte rozmowy między ludźmi, tworząc spokojną i zdrową atmosferę.

WIZJA

Większa różnorodność działań poza tym, co już zrobiliśmy! Chcemy, aby każda osoba odkrywała swoje artystyczne strony, bez względu na to, czy jest to poezja, malarstwo, śpiew, twórcze pisanie czy coś więcej. Naszym głównym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska z zabawnymi zajęciami.

Warsztat Malarski

Lubisz rysować?Czy lubisz też poznawać nowych ludzi?Zatem te warsztaty są właśnie dla Ciebie!Nie marnuj więcej czasu i zarejestruj się na tej stronie.Wszystkie narzędzia, które widzisz

Read More »

Warsztat Malarski

Warsztat Malarski w #DunajInstytutDialogu  Ależ to był dobry początek dnia i relaks na weekend! Przeżyliśmy dzień pełen uśmiechu, opowieści i samoekspresji z gośćmi z Warszawy

Read More »

Warsztat Malarski

Lubisz rysować? Czy lubisz też poznawać nowych ludzi? Zatem te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Nie marnuj więcej czasu i zarejestruj się na tej stronie.

Read More »