Zaproszenie na Iftar

Jako „Dunaj” Instytut Dialogu, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na coroczne międzyreligijne spotkania przy wspólnym stole, organizowane przez nas w czasie Ramadanu. Tradycyjna kolacja Iftar jest uznana przez UNESCO jako niematerialne dziedzictwo kulturowe, podkreślając jej rolę w wzmacnianiu więzi społecznych i promowaniu działań charytatywnych, wymiany społecznej i solidarności między ludźmi.

Iftar, czyli uroczysta kolacja obchodzona w tym świętym dla wyznawców islamu miesiącu i stanowi wspaniałą okazję do spotkania się osób różnych wyznań i kultur w atmosferze dialogu i wzajemnego szacunku.

W naszej Fundacji kładziemy nacisk na budowaniu mostów między różnymi grupami społecznymi, aby wspólnie tworzyć spójne, wielokulturowe społeczeństwo. Nasze działania skupiają się głównie na inicjatywach oddolnych, które integrują osoby z różnych środowisk, zapewniając im przestrzeń do budowania bliskich relacji międzyludzkich. Mając dziesięć lat doświadczenia za sobą, nasze kolacje iftarowe, wypełnione rozmowami, uśmiechami i pysznym jedzeniem, okazały się niezwykle skutecznym narzędziem w realizacji naszych celów.

Naszym zaszczytem będzie gościć Państwa w wybrany dzień pomiędzy 11 a 24 marca o godzinie 18:00 oraz pomiędzy 25 marca a 9 kwietnia o godzinie 19:00.

Kolacja odbędzie się w naszym Instytucie (ul. Chmielna 26/22)

Z góry serdecznie dziękujemy za udział i oczekujemy na wspólne spotkanie!

Aby, zapisać się na kolację poprosimy mail na: kolacjaiftar@dialoginstytut.pl

Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej o organizowanych przez nas kolacjach iftar, zapraszamy do odwiedzenia następujących stron: